Bidfood
WAUW! Jullie enthousiasme is niet te stoppen. De Early Bird tickets voor het Horecafeest van het Jaar zijn volledig uitverkocht! Geen zorgen: de reguliere tickets staan nog online. Wees er snel bij, want ook de reguliere kaarten vliegen de deur uit en zijn al voor meer dan 70% uitverkocht.
Op maandag 14 december is de Ziggo Dome in Amsterdam weer van ons. Onder het bekende credo ‘De maandag is van ons’ zet Bidfood tijdens deze zesde editie 15.000 horeca-helden in het zonnetje. “Omdat we elke dag zien wat jullie geven — achter de bar, in de keuken en op de vloer” — levert Bidfood hét feest waar de hele branche het hele jaar naar uitkijkt.
Wie al eens is geweest, weet dat het Bidfood Horecafeest garant staat voor een visueel en muzikaal spektakel van formaat. Denk aan zangers die aan touwen door de enorme zaal ‘vliegen’, een meeslepende licht- en vuurwerkshow en een moordend tempo waarin beroemde artiesten elkaar op het podium afwisselen.
De tot nu toe bekendgemaakte line-up is alvast van topniveau: Yves Berendse | Russo | Robert van Hemert | Emma Heesters | Tino Martin | Samuel Welten | Sven Versteeg | Justen de Wildt | Donnie
Exclusieve extra voor 2e ring tickets! Kies je voor tickets op de 2e ring? Dan krijg je automatisch toegang tot de exclusieve Horecafeest pre-party! Een extra reden om jouw team snel te verzamelen en de kaartjes veilig te stellen.
Kom direct in contact


